GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Skålfat med huv 9018595

nr 901 8595

Skålfat med huv

"Florilla", Gustafsberg, diameter: 36

Kondition: slitage, skador

Utrop:

300 kr

Såld:

100 kr

måndag 30 juni 2014
kl 19:19:41

30/6 18:50:49 1      Vinnande bud